About Images

Hakkımızda

1967 yılında Kamil Özsoy tarafından kurulmuş olan firmamız file kepenk üzerine işleyişini sürdürürken zaman içerisinde gelişen teknolojiye ayak uydurarak 1990 yılından itibaren motorlu panjur ve kepenk sistemlerine geçiş yapmıştır. 1990 yılından bu yana bu sektörde faaliyet gösteren firmamız motorlu & manuel panjur, motorlu işyeri kepengi, fotoselli kapı, fabrika ve depo kapıları, hava perdesi, otomatik garaj kapıları, PVC şerit perde, bariyer sistemleri, otomatik yana kayar ve kanatlı kapı ürün gruplarıyla da müşterilerine hizmet vermektedir. Sadece montaj olarak değil demonte ve boy malzeme satışını da sürdürmekte olan firmamız yılların verdiği tecrübe ile genişleyen müşteri portföyünü referansları ile birleştirerek her geçen yıl daha da büyüyüp sağlam adımlarla sektörde lider firma olarak yerini almıştır.

Misyonumuz

Yeni ve akılcı çözümler üretip kaliteli ürün ve hizmetlerin en iyisini sunmaya çalışarak, güven ortamında huzur dolu, sorunsuz ticaret anlayışını benimsemiş olmanın verdiği güvenle sizlere en iyiyi yaşatmaktadır.

Vizyonumuz

Temkinli ve sağlam adımlarla ilerleyen, ayakları yere basan, sektöründe ön sıralarda olmayı amaç ve ilke edinmiş, kurumsallığı özümsemiş bir firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sürdürmektedir.

1200

Kurumsal müşteri, ticari işletme ve fabrikaya otomatik kapı çözümleri hizmetleri sunduk

2500

Son kullanıcı müşterimizin güvenini kazanarak, konutlarını en kaliteli çözümlerle buluşturduk

170

Yüzyetmişin üzerinde panjur ve otomatik kapı uygulayıcısına halen ürün tedariki yapmaktayız

Kalite Politikamız

Yaptığımız iş ve sonrasında verdiğimiz teknik destekle sizlere, verimliliğimiz ve rekabet gücümüz ile firmamıza, çalışanlarımızın ürün ve teknik bilgisiyle hep bir adım ileri ilkesi doğrultusunda ihtiyaçlarınızı en iyi ve akılcı şekilde karşılamak ve yaptığımız her işe yeni değerler katmaktır.

TEKLİF AL
Finding Images
ÖZSOY OTOMATİK KAPI VE PANJUR SİSTEMLERİ

Yenilikçi ve Akılcı Çözümler

0258 371 01 12     0554 240 53 23
  • Logo Images
  • Logo Images
  • Logo Images
  • Logo Images
  • Logo Images